Монтаж СКС у офісному центрі

Клієнт поставив завдання – виконати комунікацію і монтаж СКС в величезному офісному центрі, одного з обласних центрів України. Обсяг робіт – кілька поверхів будівлі, мережа компанії сходилася в окрему серверну, більше трьох сотень мережевих розеток на всіх поверхах. Провід прокладали будівельні компанії, так, що нашим завданням було підключити/перевірити всі розетки і зібрати, а так само змонтувати шафу патч-панелей.
Наші фахівці розробили план робіт, склали кошторис і, після узгодження з замовником, приступили. Через два дні, замовник приймав результат, яким був дуже задоволений. Кожен провід був прокладений і закріплений згідно з планом, пач-панелі змонтовані і перевірені в роботі, усі розетки були підключені і заведені в шафу патч-панелей, налаштоване з’єднання з мережею, все обладнання налаштоване і передано в експлуатацію.

Бог створив світ за 7 днів, ми зробимо це за 3.

У компанію IT Grade звернувся замовник, із запитом на виконання комутації та збірки СКС, серверного обладнання, телефонії, організацію робочих місць і установку систем відеоспостереження та контролю доступу.
Наші фахівці, на протязі доби, склали список необхідного обладнання, провели заміри, склали кошторис і були готові приступити до роботи, як тільки постачальник доставить все необхідне.
Як тільки замовник затвердив план робіт, в той же день, наші фахівці зібрали серверне обладнання, провели монтаж мереж та систем відеоспостереження. Систему контролю доступу передали на обслуговування компанії «Шериф», оскільки офіс мав потребу в охороні.
Другий день був завершений підключенням всіх мережевих розеток і комутацією СКС в серверній кімнаті. Наші фахівці виконали всі фізичні роботи і приступили до налаштування мережевого і серверного устаткування, паралельно завершуючи налаштування систем відеоспостереження та телефонії.
День третій – створення, налаштування робочих місць і фінальна перевірка перед передачею офісу замовнику.
До кінця дня, всі роботи були завершені і почався етап передачі всього обладнання замовнику, чиє здивування не можна було не помітити. Від голих стін, до повністю функціонуючого офісу, з одним фізичним та кількома віддаленими серверами, телефонією, відеоспостереженням, системою контролю доступу та сигналізацією, 10 робочими місцями, конференц залом, бухгалтерією і декількома кабінетами – за три дні.